Jan Poortenaar - Edinburgh Castle - Ets
Herman Brood - ELVIS - gesigneerd en genummerd 16 / 150
Christo - The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s
Constant - Kleurenets: Happening II - 1968
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Aquagravure |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 78 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 99 |
Prachtige fantasiefiguren van Bengt Lindström uit 1989. Meestal wordt dit werk als aquagravure omschreven, soms als carborundum ets, maar er is in ieder geval sprake van veel reliëf. Gedrukt op dik geschept papier, met stift gesigneerd en genummerd (72/99). In zeer goede conditie.
Afmetingen: 78cm x 60cm (blad), 65cm x 50cm (beeld)
Bij aankoop moet het werk bij sterke voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel goed verpakt en aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 10-6-2020 om 9:56 |
Eindtijd | 26-6-2020 om 18:55 |