Bengt Lindstrom - Litho: 'Le grande fete'

Bengt Lindstrom - Litho: 'Le grande fete' kopen? Bied vanaf 220!
Bengt Lindstrom - Litho: 'Le grande fete' kopen? Bied vanaf 220!Bengt Lindstrom - Litho: 'Le grande fete' kopen? Bied vanaf 220!Bengt Lindstrom - Litho: 'Le grande fete' kopen? Bied vanaf 220!

Geplaatst door  D-Art
FA. (8)

Lid sinds 2019
104 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Bengt Lindstrom (1925-2008)
Jaartal1975
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van Bengt Lindstrom met de titel: 'La Grande Fete' uit 1975.  Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Kunstenaar: Bengt Lindstrom
Titel: La Grande Fete
Jaar: 1975
Techniek: Litho
Oplage: 250
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking: Niet ingelijst
Afmeting blad (HxB): 54 x 76 cm
Conditie werk: Goed, kreukel en watervlek in de marge (linkeronderhoek). Ingelijst niet zichtbaar.
Referentie: ZK3001051

De litho is afgebeeld in: Catalog of lithographs and etchings of Lindstrom

Kreukel en watervlek in de marge (linkeronderhoek). Ingelijst niet zichtbaar.

Bengt Lindstrom (1925-2008)

Alle items van deze kunstenaar(8) Geplaatst door  D-Art
FA. (8)

Lid sinds 2019
104 verkochte items
75 cm
54 cm
Sluit over 4d 19u 34m 03s
Openingsbod€ 220
ObjectlocatieApeldoorn, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland

Starttijd:27-07-2021 om 16:02
Eindtijd:01-08-2021 om 19:01