Bengt Lindstrom - Litho: 'Le grande fete'

Bengt Lindstrom - Litho: 'Le grande fete' kopen? Bied vanaf 250!
Bengt Lindstrom - Litho: 'Le grande fete' kopen? Bied vanaf 250!Bengt Lindstrom - Litho: 'Le grande fete' kopen? Bied vanaf 250!Bengt Lindstrom - Litho: 'Le grande fete' kopen? Bied vanaf 250!Bengt Lindstrom - Litho: 'Le grande fete' kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
  • Bengt Lindstrom (1925-2008)
Jaartal1975
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho uit 1975 van Bengt Lindström met de titel: 'Le grande fete'. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Kunstenaar: Bengt Lindström
Techniek:  Litho
Oplage: 180/250
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking:  Niet ingelijst
Afmeting blad (HxB): 54 x 76 cm
Conditie werk:  Zeer goed
Referentie: 00865

Bengt Lindstrom (1925-2008)

Alle items van deze kunstenaar(8) Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
75 cm
54 cm
Sluit over 4d 12u 33m 39s
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieApeldoorn, Nederland
VerzendingAlleen per koerier

Starttijd:27-07-2021 om 16:13
Eindtijd:01-08-2021 om 19:25