Litho van Bengt Lindstrom met de titel: 'La Grande Fete' uit 1975. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Kunstenaar: Bengt Lindstrom Titel: La Grande Fete Jaar: 1975 Techniek: Litho Oplage: 250 Gesigneerd: Rechtsonder Afwerking: Niet ingelijst Afmeting blad (HxB): 54 x 76 cm Conditie werk: Goed, kreukel en watervlek in de marge (linkeronderhoek). Ingelijst niet zichtbaar. Referentie: ZK3001051
De litho is afgebeeld in: Catalog of lithographs and etchings of Lindstrom
Goed
Kreukel en watervlek in de marge (linkeronderhoek). Ingelijst niet zichtbaar.
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 18,00
€ 20,00