Bengt Lindstrom - Litho: 'Two figures'

Bengt Lindstrom - Litho: 'Two figures' kopen? Bied vanaf 195!
Bengt Lindstrom - Litho: 'Two figures' kopen? Bied vanaf 195!Bengt Lindstrom - Litho: 'Two figures' kopen? Bied vanaf 195!Bengt Lindstrom - Litho: 'Two figures' kopen? Bied vanaf 195!Bengt Lindstrom - Litho: 'Two figures' kopen? Bied vanaf 195!Bengt Lindstrom - Litho: 'Two figures' kopen? Bied vanaf 195!Bengt Lindstrom - Litho: 'Two figures' kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  D-Art
FA. (8)

Lid sinds 2019
104 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Bengt Lindstrom (1925-2008)
Jaartal1975
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van Bengt Lindström met de titel: 'Two figures'.  Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Kunstenaar: Bengt Lindström
Titel: Two figures
Periode: 1945-1999
Techniek: Litho
Oplage: 81/250
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking: Niet ingelijst
Afmeting blad(HxB): 54 x 74 cm
Conditie werk: Zeer goed
Referentie: ZK300864

Het blad is wat verkleurd

Bengt Lindstrom (1925-2008)

Alle items van deze kunstenaar(8) Geplaatst door  D-Art
FA. (8)

Lid sinds 2019
104 verkochte items
75 cm
54 cm
Sluit over 4d 12u 37m 24s
Openingsbod€ 195
ObjectlocatieApeldoorn, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland

Starttijd:27-07-2021 om 16:04
Eindtijd:01-08-2021 om 19:10