Charles Donker - ingelijste ets: Bornia (Zeist) - 1995
Jos Stokbroeckx - Landschap "De Liereman"
Corneille - 1978 - Vrouw met de vogel - Mooi kunstwerk bijna 50 jaar oud. In Lijst!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk 5-GRAM Handgesigneerd.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1978 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 43 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | nummer 84 van 100 |
Deze litho van Bengt Karl Erik Lindström, iconisch Zweeds CoBrA kunstenaar, is uit 1978. Het kunstwerk is handgesigneerd, -genummerd: 84 van 100 en niet ingelijst.
De afmetingen zijn 43 cm. x 35 cm (h x l). De afmetingen van het beeld zijn 33 cm. x 25 cm. (h x l).
Bij verzending wordt het kunstwerk zorgvuldig verpakt en verzonden met PostNL.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Geen verkleuringen, scheurtjes of vlekken. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | HENGELO OV, Nederland |
Starttijd | 6-4-2021 om 10:02 |
Eindtijd | 13-4-2021 om 22:26 |