Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie grote litho van Bengt Lindstrom
Met potlood ondertekend
Het is een e.a.exemplaar
De maten zijn met lijst 85 x 64 cm
Zonder lijst 75 x 54 cm
Starttijd | 14-9-2015 om 15:21 |
Eindtijd | 21-9-2015 om 15:21 |