Bengt Orup - non-figuratieve litho z.t. met beperkte oplage

Bengt Orup - non-figuratieve litho z.t. met beperkte oplage kopen? Bied vanaf 160!
Bengt Orup - non-figuratieve litho z.t. met beperkte oplage kopen? Bied vanaf 160!Bengt Orup - non-figuratieve litho z.t. met beperkte oplage kopen? Bied vanaf 160!Bengt Orup - non-figuratieve litho z.t. met beperkte oplage kopen? Bied vanaf 160!Bengt Orup - non-figuratieve litho z.t. met beperkte oplage kopen? Bied vanaf 160!Bengt Orup - non-figuratieve litho z.t. met beperkte oplage kopen? Bied vanaf 160!
  • Bengt Orup (1916-1996)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen28.5 x 39.5 cm (h x b)
Incl. lijst41.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Deze non-figuratieve litho van Bengt Orup (1916 – 1996) is ingelijst met een passepartout achter glas. De lijst is 41,5 x 2,5 x 51,5 cm. (H x B x L) het beeld is 28,5 x 39,5. De litho is met de hand gesigneerd en genummerd (nummer 88) en verkeert in goede staat.

Bengt Orup was een Zweedse een pionier van het Zweedse naoorlogse modernisme. De litho is gedocumenteerd in ‘’Carlotta’’, het databestand voor museumverzamelingen in Zweden: https://museum.helsingborg.se/web/object/178634.

Bij verzending wordt de litho zorgvuldig verpakt en verzonden door PostNL.
Geen opmerkingen.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 30,00

Bengt Orup (1916-1996)

Zweeds Zweeds Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  toveko1
Lid sinds 2020
71 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
51.5 cm
41.5 cm
39.5 cm
28.5 cm
Starttijd20-12-2022 om 13:20
Eindtijd3-1-2023 om 19:52
Openingsbod € 160
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHENGELO OV,  Nederland