Deze non-figuratieve litho van Bengt Orup (1916 – 1996) is ingelijst met een passepartout achter glas. De lijst is 41,5 x 2,5 x 51,5 cm. (H x B x L) het beeld is 28,5 x 39,5. De litho is met de hand gesigneerd en genummerd (nummer 88) en verkeert in goede staat.
Bengt Orup was een Zweedse een pionier van het Zweedse naoorlogse modernisme. De litho is gedocumenteerd in ‘’Carlotta’’, het databestand voor museumverzamelingen in Zweden: https://museum.helsingborg.se/web/object/178634.
Bij verzending wordt de litho zorgvuldig verpakt en verzonden door PostNL.