Een oude terracotta altaarhoofd uit Benin of Togo / Voodoo cultus / Begin 20e eeuw. Deze volumineuze voorwerpen worden op altaren geplaatst en overgoten (offer) met gierstpap. Ze staan bekend als "Kronkronbali" (kinderen van toen). Verwijst naar wedergeboorte-ideeën van de EWE en de vergelijking van leven en dood. Ze komen uit het gebied van de Mono-rivier die de grens vormt tussen Togo en Benin.
Prive collectie.
Dimensies:
Hoogte: 30 cm Breedte: 24,5cm Diameter: 76cm
Wordt zorgvuldig verpakt.
Goed
In originele en goede staat. Minieme gebruikssporen.
Tot 10 kg.
Binnen België
€ 13,10
Naar Nederland
€ 19,10
€ 25,10
Europese Unie
€ 26,10