Beniti Cornelis - Zonder titel - Verkocht

Beniti Cornelis - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Beniti Cornelis - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Beniti Cornelis - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
  • Beniti Cornelis (1946-2017)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
GRATIS VERZENDING in NL
  • Nummer kan afwijken van de foto
  • Voorzien van droogstempel
  • Drukgangen: 8
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Gesigneerd met potlood door de kunstenaar

Beniti Cornelis (1946-2017)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16 )

1391 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
28.5 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-12-2020 om 13:00
Eindtijd:30-12-2020 om 21:44
Martinacornelissen
27 dec. / 12:37
€ 30