Benno Helders - incompleet grafiekboek - gesign.oplage 8/30

Benno Helders - incompleet grafiekboek - gesign.oplage 8/30 kopen? Bied vanaf 1!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 50,00

Benno Helders - incompleet grafiekboek - gesign.oplage 8/30 kopen? Bied vanaf 1!Benno Helders - incompleet grafiekboek - gesign.oplage 8/30 kopen? Bied vanaf 1!Benno Helders - incompleet grafiekboek - gesign.oplage 8/30 kopen? Bied vanaf 1!Benno Helders - incompleet grafiekboek - gesign.oplage 8/30 kopen? Bied vanaf 1!Benno Helders - incompleet grafiekboek - gesign.oplage 8/30 kopen? Bied vanaf 1!Benno Helders - incompleet grafiekboek - gesign.oplage 8/30 kopen? Bied vanaf 1!Benno Helders - incompleet grafiekboek - gesign.oplage 8/30 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

362 verkochte items
  • Benno Helders (1925-2007)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Benno Helders - grafisch kunstboek met oorspronkelijk 32 met de hand gedrukte platen, uitgevoerd in lithografie, houtsnede en zeefdruk. Oplage 8/30, ca. 1980. Enkele platen ontbreken; dit incomplete exemplaar telt 22 nog in boekwerk vastzittende en 4 losse prenten. Dus in totaal nog 26 bladen. Kunstleer hardcover met kartonnen omslag. Formaat: 32 x 32 cm. Handgesigneerd, incl. facsimilé brieven. Incl. gedichten van Martin Veltman, Nico Verhoeven, Wim Zaal en Maris Bayar.

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:30-12-2017 om 09:48
Eindtijd:06-01-2018 om 10:13

Biedingen (19):

Pinecato
6 jan. / 10:08
€ 50
jozeph
6 jan. / 10:00
€ 45
Pinecato
6 jan. / 09:55
€ 40
jozeph
6 jan. / 09:53
€ 35
Pinecato
6 jan. / 09:47
€ 30
jozeph
6 jan. / 09:47
€ 26
jozeph
6 jan. / 09:46
€ 21
Pinecato
6 jan. / 09:45
€ 19
jozeph
6 jan. / 09:45
€ 17
jozeph
6 jan. / 09:44
€ 15
Pinecato
5 jan. / 23:18
€ 13
jozeph
5 jan. / 23:12
€ 11
Pinecato
5 jan. / 23:12
€ 11
jozeph
5 jan. / 23:12
€ 9
Pinecato
5 jan. / 23:11
€ 7
jozeph
5 jan. / 16:04
€ 5
Pinecato
5 jan. / 16:04
€ 3
jozeph
5 jan. / 16:04
€ 3
Pinecato
4 jan. / 09:14
€ 1