Benno Helders, Vrouwelijke vormen, Kleurenlitho - Verkocht

Benno Helders, Vrouwelijke vormen, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 25!
Benno Helders, Vrouwelijke vormen, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 25!Benno Helders, Vrouwelijke vormen, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 25!Benno Helders, Vrouwelijke vormen, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 25!
  • Benno Helders (1925-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho door Benno Helders

Voorstelling van vrouwelijke vormen

Losbladig, beeldmaat 28x40, bladmaat 33x48

Gesigneerd, gedateerd en genummerd l.o. 'Bennoh 80' en '7/10'

Annotatie r.o. 'eigen druk'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Benno Helders (1925-2007)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54 )

3291 verkochte items
Alle items van deze verkoper (50)
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:17-11-2016 om 12:55
Eindtijd:26-11-2016 om 13:00
KayeJetty
26 nov. / 12:53
€ 25