Bep Toscani Collage - Verkocht

Bep Toscani  Collage kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 36,00

Bep Toscani  Collage kopen? Bied vanaf 1!Bep Toscani  Collage kopen? Bied vanaf 1!Bep Toscani  Collage kopen? Bied vanaf 1!Bep Toscani  Collage kopen? Bied vanaf 1!Bep Toscani  Collage kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12)

514 verkochte items
  • Bep Toscani (1940)
TypeTekening / Aquarel

Mooi origineel werk.

Gesigneerd.

De kleuren zijn in het echt mooier !

Zie foto s !

Met lijst ca 110 x 80 cm.

Galerie prijs 1500 euro !

U bent van harte welkom om het op te halen in het mooie Twentse KUNST stadje OOTMARSUM, de koffie staat klaar.....laat maar weten wanneer u het wilt ophalen a.u.b. het staat nu in de opslag.

Of veilig met een koerier en verzekerd.

Verzenden op eigen risico.

Bep Toscani (1940)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12)

514 verkochte items
Dit item is verkocht voor 36,00
Starttijd:11-10-2016 om 09:17
Eindtijd:23-10-2016 om 19:17
Biedingen (10)
March
23 okt. / 19:10
€ 36
daanj
22 okt. / 13:10
€ 31
jpmr5503
22 okt. / 13:10
€ 26
jpmr5503
21 okt. / 22:59
€ 17
25895
21 okt. / 22:59
€ 15
25895
15 okt. / 14:02
€ 11
jansonm
15 okt. / 14:02
€ 9
25895
13 okt. / 18:08
€ 7
11556
13 okt. / 18:08
€ 5
25895
11 okt. / 09:55
€ 1