Berend Adrianus Bongers - Havengezicht Rotterdam - Verkocht

Berend Adrianus Bongers - Havengezicht Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!
Tekening / Aquarel

Berend Adrianus Bongers - Havengezicht Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!Berend Adrianus Bongers - Havengezicht Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!Berend Adrianus Bongers - Havengezicht Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!Berend Adrianus Bongers - Havengezicht Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!Berend Adrianus Bongers - Havengezicht Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!Berend Adrianus Bongers - Havengezicht Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!
  • Berend Adrianus Bongers (1866-1949)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
StijlRealistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 x 46 cm (h x b)
Incl. lijst58 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Berend Adrianus Bongers 1866-1949
Leerling van de Academie voor beeldende kunst
Was onder meer chef de’ atelier bij de Delftse aardewerkfabriek
Woonde en werkt in Delft
Ingelijst door lijstenmaker
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Driebergen, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,70

Berend Adrianus Bongers (1866-1949)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  MaritNL
Lid sinds 2017
0 verkochte items
73 cm
58 cm
46 cm
30 cm

ObjectlocatieDriebergen,  Nederland
Starttijd25-1-2022 om 13:54
Eindtijd10-7-2022 om 14:01