FA. (4)

Berend Adrianus Bongers - Havengezicht Rotterdam

Berend Adrianus Bongers - Havengezicht Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!
Berend Adrianus Bongers - Havengezicht Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!Berend Adrianus Bongers - Havengezicht Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!Berend Adrianus Bongers - Havengezicht Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!Berend Adrianus Bongers - Havengezicht Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!Berend Adrianus Bongers - Havengezicht Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!Berend Adrianus Bongers - Havengezicht Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  MaritNL

Lid sinds 2017
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Berend Adrianus Bongers (1866-1949)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
StijlRealistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 46 cm (h x b)
Lijst58 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Berend Adrianus Bongers 1866-1949
Leerling van de Academie voor beeldende kunst
Was onder meer chef de’ atelier bij de Delftse aardewerkfabriek
Woonde en werkt in Delft

Ingelijst door lijstenmaker

Berend Adrianus Bongers (1866-1949)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  MaritNL

Lid sinds 2017
1 verkochte items
73 cm
58 cm
46 cm
30 cm
Starttijd:25-01-2022 om 13:54
Eindtijd:04-02-2022 om 22:52
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieDriebergen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland