Berend Hoekstra - Zeefdruk - Verkocht

Berend Hoekstra - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Berend Hoekstra - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Berend Hoekstra - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Berend Hoekstra - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Berend Hoekstra - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Berend Hoekstra - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (362)
  • Berend Hoekstra (1958)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen120 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage59/128
Grote Zeefdruk van Berend Hoekstra. Nummer: 59/128. Afmetingen werk: H1.20  x B87 cm. Afmetingen voorstelling: H108 x B75 cm. Rechtsonder gesigneerd met potlood door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig  gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Het werk is beschadigd. Er zit een grote vouw horizontaal, zie foto
ConditieBeschadigd

Berend Hoekstra (1958)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5372 verkochte items
87 cm
120 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:21-02-2019 om 16:31
Eindtijd:07-03-2019 om 19:50
optica
07 mrt. / 13:29
€ 1