Bern. Leemker 1899-1990 olieverf surrealistisch landschap - Verkocht

Bern. Leemker 1899-1990 olieverf surrealistisch landschap  kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Bern. Leemker 1899-1990 olieverf surrealistisch landschap  kopen? Bied vanaf 50!Bern. Leemker 1899-1990 olieverf surrealistisch landschap  kopen? Bied vanaf 50!

Bernard Leemker

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Bernard Leemker

Schilder: Bernard Leemker 1899-1990
Titel/Voorstelling: landschap met hooiwagen
Datering: ca. 1930
Medium /Techniek : olieverf op doek
Maten : 70 x 50 cm  en  80 x 60 ingelijst !
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : zeer goed

Bernard Leemker

FA. (112)

3007 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:17-01-2014 om 19:40
Eindtijd:26-01-2014 om 19:40
plk
25 jan. / 13:26
€ 50