Bernadette Leijdekkers - gitarist

Bernadette Leijdekkers - gitarist kopen? Bied vanaf 500!
Bernadette Leijdekkers - gitarist kopen? Bied vanaf 500!Bernadette Leijdekkers - gitarist kopen? Bied vanaf 500!

Geplaatst door  AnAnneke

Lid sinds 2020
0 verkochte items
  • Bernadette Leijdekkers (1949)
Jaartal1985
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 75 cm (h x b)
Lijst95 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Realistisch/Abstract schilderij van gitarist

zorgvuldig mee omgegaan

Bernadette Leijdekkers (1949)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  AnAnneke

Lid sinds 2020
0 verkochte items
80 cm
95 cm
75 cm
90 cm

Starttijd:28-01-2020 om 15:55
Eindtijd:02-02-2020 om 14:35
Openingsbod€ 500
ObjectlocatieDE BILT, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie