Bernard Aubertin - Telephones Brulées - 2009 - Uniek - Gesigneerd plus certificaat

Bernard Aubertin - Telephones Brulées - 2009 - Uniek - Gesigneerd plus certificaat kopen? Bied vanaf 550!
Bernard Aubertin - Telephones Brulées - 2009 - Uniek - Gesigneerd plus certificaat kopen? Bied vanaf 550!Bernard Aubertin - Telephones Brulées - 2009 - Uniek - Gesigneerd plus certificaat kopen? Bied vanaf 550!Bernard Aubertin - Telephones Brulées - 2009 - Uniek - Gesigneerd plus certificaat kopen? Bied vanaf 550!Bernard Aubertin - Telephones Brulées - 2009 - Uniek - Gesigneerd plus certificaat kopen? Bied vanaf 550!Bernard Aubertin - Telephones Brulées - 2009 - Uniek - Gesigneerd plus certificaat kopen? Bied vanaf 550!Bernard Aubertin - Telephones Brulées - 2009 - Uniek - Gesigneerd plus certificaat kopen? Bied vanaf 550!Bernard Aubertin - Telephones Brulées - 2009 - Uniek - Gesigneerd plus certificaat kopen? Bied vanaf 550!Bernard Aubertin - Telephones Brulées - 2009 - Uniek - Gesigneerd plus certificaat kopen? Bied vanaf 550!

Geplaatst door  Smoke
FA. (16)

144 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Bernard Aubertin (1934)
TypeBeeld / Object
Jaartal2009
Afmetingen30 cm x 40 cm x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageUniek werk!
Bernard Aubertin (1934 - 2015), Verbrande mobiele telefoons (Telephones Brulées) , 2009. Gesigneerd en gedateerd op de achterzijde.  Origineel en uniek werk! Formaat plaat 30 x 40 cm, Hoogte 10 cm. Dit werk van Aubertin is gearchiveerd en voorzien van een certificaat. Wordt aangetekend verzonden. Ophalen heeft de voorkeur in verband met kwetsbaarheid.

Bernard Aubertin (1934)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  Smoke
FA. (16)

144 verkochte items
40
30
10
Sluit over 4d 8u 11m 52s
Openingsbod€ 550
ObjectlocatieMuiden, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland

Starttijd:18-07-2021 om 23:43
Eindtijd:01-08-2021 om 15:22