Bernard Aubertin - Télescope Brulé - 2009 - Uniek - Gesigneerd plus certificaat

Bernard Aubertin - Télescope Brulé - 2009 - Uniek - Gesigneerd plus certificaat kopen? Bied vanaf 550!
Bernard Aubertin - Télescope Brulé - 2009 - Uniek - Gesigneerd plus certificaat kopen? Bied vanaf 550!Bernard Aubertin - Télescope Brulé - 2009 - Uniek - Gesigneerd plus certificaat kopen? Bied vanaf 550!Bernard Aubertin - Télescope Brulé - 2009 - Uniek - Gesigneerd plus certificaat kopen? Bied vanaf 550!Bernard Aubertin - Télescope Brulé - 2009 - Uniek - Gesigneerd plus certificaat kopen? Bied vanaf 550!Bernard Aubertin - Télescope Brulé - 2009 - Uniek - Gesigneerd plus certificaat kopen? Bied vanaf 550!Bernard Aubertin - Télescope Brulé - 2009 - Uniek - Gesigneerd plus certificaat kopen? Bied vanaf 550!Bernard Aubertin - Télescope Brulé - 2009 - Uniek - Gesigneerd plus certificaat kopen? Bied vanaf 550!Bernard Aubertin - Télescope Brulé - 2009 - Uniek - Gesigneerd plus certificaat kopen? Bied vanaf 550!Bernard Aubertin - Télescope Brulé - 2009 - Uniek - Gesigneerd plus certificaat kopen? Bied vanaf 550!

Geplaatst door  Smoke
FA. (16)

144 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Bernard Aubertin (1934)
TypeBeeld / Object
Jaartal2009
Afmetingen40 cm x 50 cm x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageUniek werk
Bernard Aubertin (1934 - 2015), Verbrande Verrekijker (Télescope Brulé) , 2009. Gesigneerd en gedateerd op de achterzijde.  Origineel en uniek werk! Formaat plaat 40 x 50 cm, Hoogte 15 cm. Dit werk van Aubertin is gearchiveerd en voorzien van een certificaat. Wordt aangetekend verzonden. Ophalen heeft de voorkeur in verband met kwetsbaarheid.

Bernard Aubertin (1934)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  Smoke
FA. (16)

144 verkochte items
50
40
15
Sluit over 4d 15u 14m 10s
Openingsbod€ 550
ObjectlocatieMuiden, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België

Starttijd:18-07-2021 om 23:43
Eindtijd:01-08-2021 om 15:30