Bernard Berthois-Rigal, "Mysterious Energy", gesigneerde lithografie.

Bernard Berthois-Rigal, "Mysterious Energy", gesigneerde lithografie. kopen? Bied vanaf 175!
Bernard Berthois-Rigal, "Mysterious Energy", gesigneerde lithografie. kopen? Bied vanaf 175!Bernard Berthois-Rigal, "Mysterious Energy", gesigneerde lithografie. kopen? Bied vanaf 175!Bernard Berthois-Rigal, "Mysterious Energy", gesigneerde lithografie. kopen? Bied vanaf 175!Bernard Berthois-Rigal, "Mysterious Energy", gesigneerde lithografie. kopen? Bied vanaf 175!Bernard Berthois-Rigal, "Mysterious Energy", gesigneerde lithografie. kopen? Bied vanaf 175!Bernard Berthois-Rigal, "Mysterious Energy", gesigneerde lithografie. kopen? Bied vanaf 175!Bernard Berthois-Rigal, "Mysterious Energy", gesigneerde lithografie. kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Goldner

187 verkochte items
  • Bernard Berthois-Rigal (1927)
GesigneerdHandgesigneerd

Van de hand van de zeer getalenteerde Berthois-Rigal een prachtige lithografie uit gelimiteerde editie.

Het betreft hier een H.C. exemplaar, en wel II / X, met potlood genummerd en gesigneerd.

Afmetingen ca. 48/65 cm.

Nooit ingelijst geweest, in zeer goede staat.

Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.

Bernard Berthois-Rigal (1927)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Goldner

187 verkochte items
Starttijd:13-04-2015 om 20:48
Eindtijd:27-04-2015 om 20:48
Openingsbod€ 175
ObjectlocatieNederland