Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Van de hand van de zeer getalenteerde Berthois-Rigal een prachtige lithografie uit gelimiteerde editie.
Voor een impressie van zijn werken en prijzen zie bv ;
http://www.fhfineart.com/Artist-Detail.cfm?ArtistsID=581&ppage=48
Met potlood genummerd en gesigneerd.
Afmetingen ca. 64/48 cm.
Nooit ingelijst geweest, in zeer goede staat.
Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.
Starttijd | 10-1-2015 om 20:28 |
Eindtijd | 24-1-2015 om 20:28 |