Bernard Berthois-Rigal, prachtig werk

Bernard Berthois-Rigal, prachtig werk kopen? Bied vanaf 175!
Bernard Berthois-Rigal, prachtig werk kopen? Bied vanaf 175!Bernard Berthois-Rigal, prachtig werk kopen? Bied vanaf 175!Bernard Berthois-Rigal, prachtig werk kopen? Bied vanaf 175!Bernard Berthois-Rigal, prachtig werk kopen? Bied vanaf 175!Bernard Berthois-Rigal, prachtig werk kopen? Bied vanaf 175!Bernard Berthois-Rigal, prachtig werk kopen? Bied vanaf 175!Bernard Berthois-Rigal, prachtig werk kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  173296

4 verkochte items
  • Bernard Berthois-Rigal (1927)
TypeTekening / Aquarel

Aangeboden een originele, gesigneerde aquarel-tekening van Bernard Berthois-Rigal uit 1989.Het werk heeft geen titel en is jaren geleden gekocht bij Christie's in Amsterdam. Het is ingelijst in een zware goudkleurige lijst. In uitstekende staat.

Starttijd:22-06-2015 om 19:38
Eindtijd:02-07-2015 om 19:38
Openingsbod€ 175
ObjectlocatieNederland