Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Van de hand van de zeer getalenteerde Berthois-Rigal een prachtige carborundum ets uit gelimiteerde editie.
Met potlood genummerd en gesigneerd.
Afmetingen ca. 68/53 cm.
Nooit ingelijst geweest, in goede staat.
Voor een indruk van zijn werken en prijzen zie bv;
http://www.fhfineart.com/Artist-Detail.cfm?ArtistsID=581&ppage=48
Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.
Starttijd | 26-2-2015 om 21:22 |
Eindtijd | 12-3-2015 om 21:22 |