Bernard Charoy - Jeune Fille - Verkocht

Bernard Charoy - Jeune Fille kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 75,00

Bernard Charoy - Jeune Fille kopen? Bied vanaf 40!Bernard Charoy - Jeune Fille kopen? Bied vanaf 40!Bernard Charoy - Jeune Fille kopen? Bied vanaf 40!Bernard Charoy - Jeune Fille kopen? Bied vanaf 40!Bernard Charoy - Jeune Fille kopen? Bied vanaf 40!Bernard Charoy - Jeune Fille kopen? Bied vanaf 40!Bernard Charoy - Jeune Fille kopen? Bied vanaf 40!Bernard Charoy - Jeune Fille kopen? Bied vanaf 40!Bernard Charoy - Jeune Fille kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
Alle items van deze verkoper (90)
  • Bernard Charoy (1931)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200

Nummer: 7. Nummers op de foto's kunnen afwijken.

Papiersoort: BFK Rives.

Afmeting afbeelding: 54 x 43 cm.

Nooit ingelijst.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Bernard Charoy (1931)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
56 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:12-12-2018 om 22:18
Eindtijd:19-12-2018 om 19:37
Biedingen (6)
Ikhouvankunst
19 dec. / 19:27
€ 75
Chouba
19 dec. / 19:26
€ 65
Ikhouvankunst
19 dec. / 19:26
€ 60
Ikhouvankunst
19 dec. / 19:25
€ 50
Chouba
19 dec. / 19:25
€ 45
Ikhouvankunst
18 dec. / 21:28
€ 40