Bernard de Hoog, interieur met moeder en kinderen - Verkocht

Bernard de Hoog, interieur met moeder en kinderen kopen? Bied vanaf 90!
Bernard de Hoog, interieur met moeder en kinderen kopen? Bied vanaf 90!Bernard de Hoog, interieur met moeder en kinderen kopen? Bied vanaf 90!
  • Bernard de Hoog (1866-1943)

Op paneel geschilderd sfeervol interieur met moeder en kinderen naar Bernard de Hoog.

Afmetingen 25 x 30 cm;
links onder gesigneerd.

Bernard de Hoog is vooral bekend geworden als schilder van stemmige Hollandse boereninterieurs, een genre dat vooral na 1880 in ons land zeer populair werd. In zijn interieurs legt De Hoog over het algemeen de nadruk op de figuren, meestal moeders en kinderen, die in het rustig voortgaan met hun dagelijkse bezigheden het toonbeeld zijn van een sereen, huiselijk geluk.
Dit werk is waarschijnlijk door één van zijn leerlingen/collega's gemaakt in hetzelfde tijdperk dat Bernard de Hoog deze interieurs schilderde (eind 19e, begin 20e eeuw)

Aangetekende verzending mogelijk; kosten koper.

Bernard de Hoog (1866-1943)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  leliej

4 verkochte items
Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:19-11-2013 om 09:16
Eindtijd:26-11-2013 om 09:16
Treffers
21 nov. / 20:13
€ 90