Bernard H. Slotmann - 3492, Visserspraam langs de vaart

Bernard H. Slotmann - 3492, Visserspraam langs de vaart kopen? Bied vanaf 400!
Bernard H. Slotmann - 3492, Visserspraam langs de vaart kopen? Bied vanaf 400!Bernard H. Slotmann - 3492, Visserspraam langs de vaart kopen? Bied vanaf 400!Bernard H. Slotmann - 3492, Visserspraam langs de vaart kopen? Bied vanaf 400!
  • Bernard H. Slotmann (1928)
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 90 cm (h x b)
Lijst77.5 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
3492, BH Slotman, Visserspraam langs de vaart, olie op doek, rechtsonder gesigneerd, doekmaat 60 x 90 cm, lijstmaat 77.5 x 108 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Horizontale strepen in de vernis, bevat oppervlaktevuil, lijst bevat oppervlaktevuil en linnen verkleurd door de tijd .

Bernard H. Slotmann (1928)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
108 cm
77.5 cm
90 cm
60 cm
Starttijd:16-01-2023 om 11:05
Eindtijd:25-01-2023 om 21:18
Openingsbod € 400
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier