Bernard Schregel - boerderij aan het water - zeer grote aquarel

Bernard Schregel - boerderij aan het water - zeer grote aquarel kopen? Bied vanaf 300!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 300,00

Bernard Schregel - boerderij aan het water - zeer grote aquarel kopen? Bied vanaf 300!Bernard Schregel - boerderij aan het water - zeer grote aquarel kopen? Bied vanaf 300!Bernard Schregel - boerderij aan het water - zeer grote aquarel kopen? Bied vanaf 300!Bernard Schregel - boerderij aan het water - zeer grote aquarel kopen? Bied vanaf 300!Bernard Schregel - boerderij aan het water - zeer grote aquarel kopen? Bied vanaf 300!Bernard Schregel - boerderij aan het water - zeer grote aquarel kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  Centerfo
FA. (16)

459 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Bernard Schregel (1870-1956)
TypeTekening / Aquarel

Prachtige aquarel met afbeelding van een boerderij aan het water.

Bernardus Petrus Schregel, Den Haag 1870-1956, leerling Akademie voor BK Den Haag, schilderde in de trend van de Haagse School.

De aquarel is 73 x 51 cm groot! Ingelijst; 87 x 64 cm.

Achter glas in uitstekende conditie!  Gezien het formaat geniet ophalen de voorkeur. Verzenden per koerier in overleg.

Dit item is verkocht voor 300,00

Starttijd:29-09-2015 om 20:06
Eindtijd:04-10-2015 om 20:06

beatrijsschregel
1 okt. / 11:54
€ 300