Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Prachtige aquarel met afbeelding van een boerderij aan het water.
Bernardus Petrus Schregel, Den Haag 1870-1956, leerling Akademie voor BK Den Haag, schilderde in de trend van de Haagse School.
De aquarel is 73 x 51 cm groot! Ingelijst; 87 x 64 cm.
Achter glas in uitstekende conditie! Gezien het formaat geniet ophalen de voorkeur. Verzenden per koerier in overleg.
Starttijd | 29-9-2015 om 20:06 |
Eindtijd | 4-10-2015 om 20:06 |