Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Schilderij |
Mooi sfeervol olieverf op doek van deze schilder uit Het Gooi met een plassengezicht.
Gesigneerd linksonder. Getiteld op het spieraam.
Doekmaat 50 x 70 cm. Ingelijst. Lijstmaat 69 x 89 cm.
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 15-6-2018 om 22:09 |
Eindtijd | 24-6-2018 om 21:04 |