Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Dit werk is gemaakt in de omgeving van Kortenhoef.
Titel: Kortenhoef
Gesigneerd: linksonder
Afmetingen werk: 30/40 cm
Afmetingen geheel: 40/50 cm
Ingelijst: ja
Materiaal: Olieverf op linnen
Werk is in goede staat.
Garantie:
Bezichtigen:
Verzendkosten/Ophalen:
Dit werk kan voor € 6.75 binnen Nederland worden verzonden in een pakket of koker via PostNL (aangetekend € 8.05).
Verzending naar andere landen in overleg.
U kunt het werk uiteraard ook op komen halen in Heeze.
Starttijd | 13-11-2013 om 11:33 |
Eindtijd | 27-11-2013 om 11:33 |