Bernard van der Leeuw - Steeg - Aquarel op papier - BKR Rotterdam - Verkocht

Bernard van der Leeuw - Steeg - Aquarel op papier - BKR Rotterdam kopen? Bied vanaf 20!
Bernard van der Leeuw - Steeg - Aquarel op papier - BKR Rotterdam kopen? Bied vanaf 20!Bernard van der Leeuw - Steeg - Aquarel op papier - BKR Rotterdam kopen? Bied vanaf 20!Bernard van der Leeuw - Steeg - Aquarel op papier - BKR Rotterdam kopen? Bied vanaf 20!Bernard van der Leeuw - Steeg - Aquarel op papier - BKR Rotterdam kopen? Bied vanaf 20!
  • Bernard van der Leeuw (1907)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 27 cm (h x b)
Lijst56 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Soort Lijst: Houten lijst met glasplaat

Herkomst: BKR Rotterdam (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018).

Opmerkingen: Lijst heeft lichte gebruikssporen en mogelijk handmatige nummering op buitenzijde. Zie foto's voor eventuele relevante details, zie conditie voor specificaties van eventuele schade.

Nederland: €21,-

Belgie: €35,-

Rest EU: €43,-

(VK363300)

In goede staat. Het werk is sterk verouderd. De kleuren zijn flets en het passe-partout is sterk vergeeld.

Bernard van der Leeuw (1907)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
46 cm
56 cm
27 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-01-2020 om 13:15
Eindtijd:09-02-2020 om 19:27
SjaantjeKolder
09 feb. / 16:35
€ 20