Bernhard Siller - ets uit 1980 - handgesigneerd - Verkocht

Bernhard Siller - ets uit 1980 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 16,00

Bernhard Siller - ets uit 1980 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Bernhard Siller - ets uit 1980 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Bernhard Siller

Geplaatst door  bone
FA. (14)

852 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Bernhard Siller
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Bernhard Siller

mooie ets uit 1980

handgesigneerd en genummerd in potlood

oplage 30 / dit is nummer 3

op Büttenkarton

afmetingen blad 53,4 x 38,2 cm

afmetingen beeld  11,0 x 14,0

in goede staat

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen Nl. ) zijn voor de koper

verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 17,00

aankopen kunnen gecombineerd ( of als wachten aangemerkt ) worden, u betaald dan slechts 1x de hoogste verzendkosten.

Geef met de kerst een leuk stuk kunst kado !!!

Bernhard Siller

Geplaatst door  bone
FA. (14)

852 verkochte items
Dit item is verkocht voor 16,00
Starttijd:29-11-2013 om 00:53
Eindtijd:04-12-2013 om 00:53
Biedingen (5)
MaJo
02 dec. / 13:10
€ 16
ARTillery
02 dec. / 13:08
€ 11
MaJo
02 dec. / 13:08
€ 10
ARTillery
29 nov. / 11:22
€ 5
sonjamaria
29 nov. / 11:05
€ 1