Bernhard Vercruyce - Le Violoniste - handgesigneerd en genummerd

Bernhard Vercruyce - Le Violoniste - handgesigneerd en genummerd  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 20,00

Geplaatst door  barb52
FA. (3)

248 verkochte items
  • Bernard Vercruyce (1949)
GesigneerdHandgesigneerd

BERNHARD VERCRUYCE

Le Violoniste

prachtige kleurlithografie

handgesigneerd en genummerd

oplage 175

afmetingen blad  59 x 42 cm

afmetingen beeld 38 x32

in goede staat

verzendkosten binnen NL. zijn Euro 10,00

Belgie op aanvraag

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:27-03-2014 om 15:55
Eindtijd:01-04-2014 om 16:55

Biedingen (3):

wimsart
28 mrt. / 09:58
€ 20
char
28 mrt. / 09:58
€ 15
wimsart
27 mrt. / 16:46
€ 1