Bert Braam - Acryl op hout - Marokko Adieu 123,5 x 103,5cm

Bert Braam - Acryl op hout - Marokko Adieu 123,5 x 103,5cm kopen? Bied vanaf 500!

Verkoopprijs: € 500,00

Bert Braam - Acryl op hout - Marokko Adieu 123,5 x 103,5cm kopen? Bied vanaf 500!Bert Braam - Acryl op hout - Marokko Adieu 123,5 x 103,5cm kopen? Bied vanaf 500!Bert Braam - Acryl op hout - Marokko Adieu 123,5 x 103,5cm kopen? Bied vanaf 500!Bert Braam - Acryl op hout - Marokko Adieu 123,5 x 103,5cm kopen? Bied vanaf 500!

Geplaatst door  haangde

1 verkochte items
  • Bert Braam (1938)

Bert Braam - Acryl op hout - Marokko Adieu 123,5 x 103,5cm, ingelijst, gesigneerd.

Dit item is verkocht voor 500,00

Starttijd:02-01-2015 om 12:40
Eindtijd:16-01-2015 om 12:40