Bert Braam - grafisch werk - 40x50cm

Bert Braam - grafisch werk - 40x50cm kopen? Bied vanaf 150!
Bert Braam - grafisch werk - 40x50cm kopen? Bied vanaf 150!Bert Braam - grafisch werk - 40x50cm kopen? Bied vanaf 150!Bert Braam - grafisch werk - 40x50cm kopen? Bied vanaf 150!Bert Braam - grafisch werk - 40x50cm kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  haangde

1 verkochte items
  • Bert Braam (1938)

Bert Braam, grafisch werk 40x50, gesigneerd en accreditatie op de achterzijde. professioneel ingelijst, zilveren lijst met paspartout.

Bert Braam (1938)

Alle items van deze kunstenaar(6) Geplaatst door  haangde

1 verkochte items

Starttijd:02-01-2015 om 12:40
Eindtijd:16-01-2015 om 12:40
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieNederland