FA. (9)

Bert Braam - Medusa

Bert Braam - Medusa kopen? Bied vanaf 195!
Bert Braam - Medusa kopen? Bied vanaf 195!Bert Braam - Medusa kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1059)
  • Bert Braam (1938)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2002
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen62 cm x 44 cm (h x b)
Lijst84 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie origineel werk van bert Braam. Kan zo aan de muur.

Het werk kan worden opgehaald, verzonden met lijst per koerier of zonder lijst worden toegestuurd.
De foto is door het glas heen gemaakt.

Bert Braam (1938)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
64 cm
84 cm
44 cm
62 cm
Starttijd:06-12-2021 om 15:44
Eindtijd:16-12-2021 om 21:15
Openingsbod€ 195
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier