FA. (11)

Bert Braam - zonder titel

Bert Braam - zonder titel kopen? Bied vanaf 125!
Bert Braam - zonder titel kopen? Bied vanaf 125!Bert Braam - zonder titel kopen? Bied vanaf 125!Bert Braam - zonder titel kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1059)
  • Bert Braam (1938)
Jaartal2017
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen49.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

kleurrijk doek van Bert Braam in goede conditie.  U kunt het werk direct ophangen.

Bert Braam (1938)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
49.5 cm
49.5 cm
Starttijd:06-12-2021 om 15:33
Eindtijd:17-12-2021 om 22:18
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier