Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Bert Bruijn (1938).
Ondergaande zon.
Gouache, gesigneerd en gedateerd '94.
Afmetingen: 85cm x 120cm
Status: Zonder glas. Deze foto's zijn nog met glas echter is dit met het verplaatsen binnenshuis helaas kapot gegaan. De rest is in goede staat.
Biografie van Bert Bruijn:
Starttijd | 24-11-2014 om 10:34 |
Eindtijd | 1-12-2014 om 10:34 |