Bert Bruijn-gouache, gesigneerd en gedateerd '94

Bert Bruijn-gouache, gesigneerd en gedateerd '94 kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 35,00

Bert Bruijn-gouache, gesigneerd en gedateerd '94 kopen? Bied vanaf 1!Bert Bruijn-gouache, gesigneerd en gedateerd '94 kopen? Bied vanaf 1!Bert Bruijn-gouache, gesigneerd en gedateerd '94 kopen? Bied vanaf 1!Bert Bruijn-gouache, gesigneerd en gedateerd '94 kopen? Bied vanaf 1!Bert Bruijn-gouache, gesigneerd en gedateerd '94 kopen? Bied vanaf 1!Bert Bruijn-gouache, gesigneerd en gedateerd '94 kopen? Bied vanaf 1!Bert Bruijn-gouache, gesigneerd en gedateerd '94 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  JBK
FA. (20)

390 verkochte items
  • Bert Bruijn (1938)
TypeTekening / Aquarel

Bert Bruijn (1938).

Ondergaande zon.

Gouache, gesigneerd en gedateerd '94.

Afmetingen: 85cm x 120cm

Status: Zonder glas. Deze foto's zijn nog met glas echter is dit met het verplaatsen binnenshuis helaas kapot gegaan. De rest is in goede staat.

Biografie van Bert Bruijn:

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:24-11-2014 om 10:34
Eindtijd:01-12-2014 om 10:34

Biedingen (13):

W55
30 nov. / 20:03
€ 35
EjO
30 nov. / 20:03
€ 30
EjO
30 nov. / 18:58
€ 25
W55
30 nov. / 18:58
€ 20
W55
29 nov. / 20:05
€ 17
EjO
29 nov. / 20:04
€ 15
W55
29 nov. / 20:04
€ 13
EjO
29 nov. / 20:04
€ 11
W55
29 nov. / 20:04
€ 9
EjO
29 nov. / 20:03
€ 7
W55
29 nov. / 20:03
€ 5
EjO
25 nov. / 14:11
€ 3
Skoesie
24 nov. / 10:41
€ 1