Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Schilderij |
Jaartal | 1986 |
Techniek | Collage |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 62 x 97 cm (h x b) |
Incl. lijst | 86 x 118 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie gouache van Bert Bruijn uit 1986. Gouache op papier, gesigneerd en gedateerd rechtsonder. In strakke aluminium lijst, achter glas en met passe-partout. Alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 118 cm x 86 cm (incl. lijst), 97 cm x 62 cm (binnen passe-partout)
Conditie | Goed | ||
Links boven is met stift op glas geschreven, is bij levering weg. | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 21-2-2021 om 17:42 |
Eindtijd | 28-2-2021 om 16:30 |