Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Jaartal | 1988 |
Techniek | Collage |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 62 x 98 cm (h x b) |
Incl. lijst | 86 x 118 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie gouache van Bert Bruijn uit 1988. Gouache op papier, gesigneerd en gedateerd rechtsonder. In strakke aluminium lijst, achter glas en met passe-partout. Alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 118 cm x 86 cm (incl. lijst), 98 cm x 62 cm (binnen passe-partout)
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 31-1-2021 om 14:19 |
Eindtijd | 6-2-2021 om 22:15 |