Mooie gouache van Bert Bruijn uit 1990. Gouache op papier, gesigneerd en gedateerd rechtsonder. In strakke aluminium lijst, achter glas en met passe-partout. Alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 118 cm x 86 cm (incl. lijst), 98 cm x 62 cm (binnen passe-partout)
Dit item wordt alleen binnen Nederland verzonden, kan wel worden opgehaald van buiten Nederland.