Eugène Brands - (Grote) tekening met objecten
Jan Schaeffer - Terras in Middelburg
Chris Britz - Twee handgesigneerde offset-lithografiën: Ronaldo, George Weah
Type | Schilderij |
Jaartal | 1992 |
Techniek | Gouache |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Zeegezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 63 x 98 cm (h x b) |
Incl. lijst | 86 x 119 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie gouache van Bert Bruijn uit 1992.
Gouache op papier, gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
In strakke aluminium lijst, achter glas en met passe-partout.
Alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 119 cm x 86 cm (incl. lijst), 98 cm x 63 cm (binnen passe-partout)
Bert
( Egbert J.) Bruijn werd in 1938 in Den Haag geboren. Zijn werk wordt
gekenmerkt door beweging, snelheid en sfeer, begrippen die enerzijds
terug te vinden zijn in de onderwerpen die hem fascineren (treinen,
spoorbruggen, het drukke leven in de stad) en anderzijds in de
schilderkunstige aanpak van die onderwerpen.
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 10-5-2020 om 23:06 |
Eindtijd | 17-6-2020 om 12:42 |