Bert de Keyser, ets, naar naakten Rembrandt, gesigneerd - Verkocht

Bert de Keyser, ets, naar naakten Rembrandt, gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Bert de Keyser, ets, naar naakten Rembrandt, gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Bert de Keyser, ets, naar naakten Rembrandt, gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Bert de Keyser, ets, naar naakten Rembrandt, gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Bert de Keyser, ets, naar naakten Rembrandt, gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (311)
  • Bert De Keyser (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Bert de Keyser, droge naald ets, gesigneerd. Naar naakten van Rembrandt. Nummer: 17/25. Afmetingen blad: h38 x b45,5 cm. Afmetingen voorstelling: h20.5 x b30 cm.  De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat.

In de jaren 1660 maakte Rembrandt tientallen geëtste studies van het vrouwelijk naakt. Hij werkte ze uit tot sfeervolle voorstellingen, met een voor- en achtergrond. Het onverhulde realisme waarmee hij zijn modellen weergaf, was voor die tijd revolutionair. Rembrandt toonde de vrouwen zoals hij ze voor zich zag, met al hun onvolkomenheden. Sommige vrouwen hebben een hangbuik en bij anderen is onder de knie nog de afdruk van een kousenband te zien.

Bert De Keyser (1937)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:03-02-2018 om 00:26
Eindtijd:11-02-2018 om 21:26
sss3
11 feb. / 10:07
€ 40