Bert de Keyser ets,21x30 Naakt, techniek:'Dry needle etching'. Handgesigneerd. - Verkocht

Bert de Keyser ets,21x30 Naakt,  techniek:'Dry needle etching'. Handgesigneerd.  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 100,00

Bert de Keyser ets,21x30 Naakt,  techniek:'Dry needle etching'. Handgesigneerd.  kopen? Bied vanaf 1!Bert de Keyser ets,21x30 Naakt,  techniek:'Dry needle etching'. Handgesigneerd.  kopen? Bied vanaf 1!Bert de Keyser ets,21x30 Naakt,  techniek:'Dry needle etching'. Handgesigneerd.  kopen? Bied vanaf 1!Bert de Keyser ets,21x30 Naakt,  techniek:'Dry needle etching'. Handgesigneerd.  kopen? Bied vanaf 1!Bert de Keyser ets,21x30 Naakt,  techniek:'Dry needle etching'. Handgesigneerd.  kopen? Bied vanaf 1!Bert de Keyser ets,21x30 Naakt,  techniek:'Dry needle etching'. Handgesigneerd.  kopen? Bied vanaf 1!Bert de Keyser ets,21x30 Naakt,  techniek:'Dry needle etching'. Handgesigneerd.  kopen? Bied vanaf 1!

Bert de Keyser

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Bert de Keyser
GesigneerdHandgesigneerd
Een zeer fraaie ets door de bekende Belgische kunstenaar Bert de Keyser. De techniek die hier is gebruikt, heet:Dry Needle Etching. Men maakt hierbij onder andere gebruik van een speciale droge naald op kwaliteitspapier. Bert de Keyser staat bekend om zijn tekeningen en etsen met subtiele en elegante lijnen. De maat van deze ets is 30x21 cm exclusief de lijst. Inclusief de lijst is hij 44x49 cm groot. Kan gratis afgehaald worden in Amsterdam Centrum. Of versturen (aangetekend) op uw eigen kosten. Inclusief zilverkleurige houten lijst.

Bert de Keyser

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:17-12-2015 om 22:03
Eindtijd:28-12-2015 om 21:18
Biedingen (27)
An2506
28 dec. / 21:10
€ 100
Thun
28 dec. / 21:10
€ 95
An2506
28 dec. / 21:05
€ 90
Thun
28 dec. / 21:05
€ 85
An2506
28 dec. / 21:03
€ 80
Thun
28 dec. / 21:03
€ 75
An2506
28 dec. / 20:40
€ 70
Thun
28 dec. / 20:40
€ 65
An2506
28 dec. / 20:23
€ 60
Thun
28 dec. / 20:23
€ 55
An2506
28 dec. / 19:37
€ 50
Thun
28 dec. / 19:37
€ 45
An2506
28 dec. / 17:01
€ 40
Thun
28 dec. / 17:01
€ 35
An2506
28 dec. / 16:44
€ 30
Thun
24 dec. / 02:49
€ 25
An2506
24 dec. / 00:58
€ 20
Thun
24 dec. / 00:58
€ 19
An2506
24 dec. / 00:58
€ 17
Thun
24 dec. / 00:58
€ 15
An2506
24 dec. / 00:57
€ 13
Thun
24 dec. / 00:57
€ 11
An2506
24 dec. / 00:57
€ 9
Thun
24 dec. / 00:57
€ 7
An2506
23 dec. / 20:36
€ 5
Thun
19 dec. / 03:48
€ 3
PVH
18 dec. / 08:58
€ 1