Bert Houweling - Roos 18 - Verkocht

Bert Houweling - Roos 18 kopen? Bied vanaf 10!
Bert Houweling - Roos 18 kopen? Bied vanaf 10!Bert Houweling - Roos 18 kopen? Bied vanaf 10!Bert Houweling - Roos 18 kopen? Bied vanaf 10!Bert Houweling - Roos 18 kopen? Bied vanaf 10!Bert Houweling - Roos 18 kopen? Bied vanaf 10!Bert Houweling - Roos 18 kopen? Bied vanaf 10!Bert Houweling - Roos 18 kopen? Bied vanaf 10!Bert Houweling - Roos 18 kopen? Bied vanaf 10!Bert Houweling - Roos 18 kopen? Bied vanaf 10!
  • Bert Houweling (1949)
TypeFotografie
Jaartal2005
TechniekC-Print
StijlRomantisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 60 cm (h x b)
Lijst78 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/60
Fraaie sfeervolle, bijna macro fotografische voorstelling

Lijst heeft gebruikssporen.

Bert Houweling (1949)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  Artzaanstad
FA. (2)

48 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
93 cm
78 cm
60 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-09-2022 om 13:22
Eindtijd:06-10-2022 om 21:22
Biedingen (4)
rbfavanloenen
06 okt. / 20:58
€ 20
nellyvan
06 okt. / 20:58
€ 15
rbfavanloenen
06 okt. / 20:58
€ 15
nellyvan
01 okt. / 19:06
€ 10