Prachtig geometrisch werk van de hand van Bert Loerakker.
Uit één van zijn betere periodes. Kwalitatief goede en mooie druk, met dik opgezette inkt. Hierdoor lijkt het haast een gouache/olieverf op papier te zijn.
Afgedrukt in een zeer kleine oplage van slechts vijftien exemplaren. Door de kunstenaar met potlood gesigneerd en genummerd.
De afmeting van het blad zelf is 35 x 40cm.
Zeer Goed
Het blad is op een stevige kartonnen ondergrond gemonteerd
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Woudrichem, Nederland
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,50