Bert van Kol - Geen titel

Bert van Kol - Geen titel kopen? Bied vanaf 35!
Bert van Kol - Geen titel kopen? Bied vanaf 35!Bert van Kol - Geen titel kopen? Bied vanaf 35!Bert van Kol - Geen titel kopen? Bied vanaf 35!Bert van Kol - Geen titel kopen? Bied vanaf 35!Bert van Kol - Geen titel kopen? Bied vanaf 35!Bert van Kol - Geen titel kopen? Bied vanaf 35!Bert van Kol - Geen titel kopen? Bied vanaf 35!Bert van Kol - Geen titel kopen? Bied vanaf 35!Bert van Kol - Geen titel kopen? Bied vanaf 35!
  • Bert van Kol (1926-2014)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
Lijst73 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een prachtig modern kunstwerk te koop (N4547)van de Nederlandse kunstenaar Bert van Kol.(1926-2014) Mooi ingelijst.Gesigneerd rechtsonder.De afmetingen met lijst 73 cm x63 cm :de beeldmaat is 50 cm x 40 cm .
De conditie van het kunstwerk is heel goed.

Bert van Kol (1926-2014)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  pelgrompieper2023

Lid sinds 2023
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
63 cm
73 cm
40 cm
50 cm
Sluit over 8d 2u 20m 50s
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieDEDEMSVAART,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:27-01-2023 om 14:38
Eindtijd:05-02-2023 om 22:41