Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Jaartal | 1998 |
Drager | Marouflé |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 21 x 17 cm (h x b) |
Incl. lijst | 22 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Intrigerend, intiem portret door Bert van Steen, een kunstenaar die bijna uitsluitend portretten van (meestal anonieme) vrouwen schildert. Veel van die portretten hebben een zweem van Marlene Dumas, dit is zo’n portret. Olieverf op linnen, gemonteerd op paneel, gemonogrammeerd en gedateerd (‘98) rechtsonder. In mooi houten lijstje. Alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 22cm x 18cm (incl. lijst), 21cm x 17cm (doek)
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 9-4-2019 om 13:07 |
Eindtijd | 19-4-2019 om 22:05 |