Bert Vredegoor - #DE BOMEN II # Epreuve d'artiste, 1992, gesigneerd - Verkocht

Bert Vredegoor - #DE BOMEN II # Epreuve d'artiste, 1992, gesigneerd kopen? Bied vanaf 39!

Verkoopprijs: € 39,00

Bert Vredegoor - #DE BOMEN II # Epreuve d'artiste, 1992, gesigneerd kopen? Bied vanaf 39!Bert Vredegoor - #DE BOMEN II # Epreuve d'artiste, 1992, gesigneerd kopen? Bied vanaf 39!Bert Vredegoor - #DE BOMEN II # Epreuve d'artiste, 1992, gesigneerd kopen? Bied vanaf 39!Bert Vredegoor - #DE BOMEN II # Epreuve d'artiste, 1992, gesigneerd kopen? Bied vanaf 39!

Geplaatst door  silkart
FA. (8)

148 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Bert Vredegoor (1956)
Jaartal1992
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageepreuve d'artiste

Kunstenaar : Bert Vredegoor
titel : de Bomen II
jaar: 1992
techniek: litho
afmetingen : 64 x 30 cm.
gesigneerd: Vredegoor 92 ( in potlood)
oplage : epreuve d'artiste

conditie : Mint voor de afbeelding. nm++++ voor het blad
herkomst: collectie ABNAMRO

Litho door Bert Vredegoor, vervaardiging is 1992

Bert Vredegoor (1956)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  silkart
FA. (8)

148 verkochte items
64 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 39,00
Starttijd:15-12-2018 om 16:32
Eindtijd:22-12-2018 om 21:21
WL29
17 dec. / 19:11
€ 39