Bert Vredegoor - Jardin des bains I

Bert Vredegoor - Jardin des bains I kopen? Bied vanaf 45!
Bert Vredegoor - Jardin des bains I kopen? Bied vanaf 45!Bert Vredegoor - Jardin des bains I kopen? Bied vanaf 45!
  • Bert Vredegoor (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60 exemplaren
Fraaie zeeddruk van Bert Vredegoor.
Gesigneerd en genummerd.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem. Ophalen met passe partout verzenden zonder
Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Bert Vredegoor (1956)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (944)
65 cm
65 cm
Starttijd:13-08-2022 om 11:59
Eindtijd:27-08-2022 om 21:23
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland